Etli Yemek Menüleri| Akşama Ne Pişirsem?

Akşama Etli Ne Pişirsem?

Tencerede, fırında, tavada nerde yapılırsa yapılsın, nasıl yapılırsa yapılsın et yemeklerinin yeri her zaman sofralarda ayrıdır. Bu bölümdeki menülerimiz 3 kısımdan oluşuyor. Bunlardan ilki misafire özel ağır yemek menüleri olarak tabir edilen hem et hem de tavuk eti barındıran karışık menüler. Bu menülerin ardında sadece kırmızı etli yemek menüleri ile tavuk etli yemek menülerimiz de var. Tüm yemek menüsü önerilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etli Yemek Menüleri

Bu bölümdeki menülerimiz genelde etli ya da tavuklu bir çorba ile başlayıp, ardından yine et ya da tavuk yemekleri ile devam eden ağır yemek menüleri ya da misafire özel yemek menüleri olarak da isimlendirilen yemek menüsü önerileridir.

İster kırmızı et, ister beyaz et kullanarak yapılan bu yemekler öncesinde sıcak bir çorba, tane tane bir pilav ya da makarna, hafif bir salata ve sonunda güzel bir tatlı arar.

Kırmızı Etli Yemek Menüleri

Bazen etli ya da kıymalı bir çorba akabinde hafif bir et ya da sebze yemeği ya da sade bir çorbanın ardından güzel bir etli ana yemek ya da etli bir pilav ile devam eden bu menüler bazen bir salata bazen sütlü bazen de şerbetli bir tatlı ile tamamlanır.

Tavuk Etli Yemek Menüleri

Kırmızı et ve kıyma ile hazırlanan etli yemek menülerine en güzel alternatif tavuklu yemeklerdir. Tercihen bazen çorbada bazen ana yemekte bazen de pilavda kullandığımız tavuk etleri ile hazırladığımız bir birinden özel bu yemekler, kırmızı etli yemek menüsü önerilerini aratmayacak lezzettedir.

Balıklı Yemek Menüleri

Balığının yanına ne yapsam sorusu her zaman zor sorudur. Fakat artık bu menüler ile ne yapacağınıza karar vermek çok kolay.

Etli ve Tavuklu Yemek Önerileri

Daha bol alternatifler isterseniz, işte size bir birinden lezzetli etli yemeklerimizden kocaman bir yemek listesi. İstediğinizi yemekleri seçip, kendi menünüzü kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Ramazana Özel Yemek Menüleri

Buradaki sayısız menü alternatifin yanında bir de her zaman özenle hazırladığımız ramazana özen yemek menülerimiz var. Arzu edereseniz bu ramazan özel menülerimize de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Etsiz Yemek Menüleri

Etsiz yemek menüleri varsa, bir de onlara göz atsak iyi olurdu diyorsanız, işte etsiz yemeklerimiz de burada. Bu menülerimiz hem daha hafif hem daha sağlıklı hem de daha ekonomik.

Akşama Ne Yapsam Etsiz?