Günün Menüsü | Akşama Ne Pişirsem?

Bugün ne yemek yapsam diyorsanız, işte size birbirinden pratik etli, tavuklu ya da etsiz yemek menüsü önerisi. Her evde olan malzemelerle yapabileceğiniz bu menülerin hepsi lezzet garantili.

Gün Gün Yemek Menüleri (Bu Haftanın Menüleri)

Yanına Ne Gider?

Hangi yemeğin yanına en iyi ne gider sorusunun cevabı çoğu zaman zordur. Bu yüzden size karar vermenizi kolaylaştıracak çok özel bir bölüm hazırladık.

Yanına Ne Gider?

Etli Yemek Menüleri

Sofrada illa etli bir yemek olsun diyorsanız, etli menülerimiz tam size göre. Etli yemek menülerimiz genelde etli ya da kıymalı bir ana yemek yanında çorba, pilav ya da salata ile nefis bir tatlıdan oluşur.

Akşama Ne Yapsam Etli

Tavuklu Yemek Menüleri

Kırmızı et ya da kıymalı yemeklere en güzel alternatif tavuk etli yemekler. Lokum gibi pişmiş tavuk etleri ile hazırlanan bu menüler çok lezzetli oluyor.

Akşama Ne Yapsam Tavuklu

Balıklı Yemek Menüleri

Balığının yanına ne yapsam sorusu her zaman zor sorudur. Fakat artık bu menüler ile ne yapacağınıza karar vermek çok kolay.

Etsiz Yemek Menüleri

Etsiz ne yemek yapsam diye düşünüyorsanız, bu yemek menülerimiz tam size göre. Türk mutfağının en güzel etsiz yemekleri, zeytinyağlıları, baklagiller ile sulu tencere yemekleri bu menülerde.

Akşama Ne Yapsam Etsiz?

Akşama Ne Pişirsem?

Etli, tavuklu ya da etsiz menülerimizden henüz birine karar vermediyseniz ve hala ne pişirsem diyorsanız, ya da misafire özel biraz daha gösterişli bir menü olsun diyorsanız, davet sofralarına yakışır hem etli hem de tavuklu yemeklerden oluşan menülerimiz karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Ne Yemek Yapsam?

Bizim pratik ve kolay yemek menüsü önerilerimiz bugünlük bu kadar. Yarın bambaşka menülerle yine burdayız. Onlarca alternatife rağmen hala akşama ne yapsam diye düşünüyorsanız, aşağıda kendi menünüzü istediğiniz gibi oluşturmanız için hazır binlerce yemek tarifi bulabilirsiniz.

Gün Gün Ramazan Menüleri

Bu menülerin yanı sıra, her Ramazan ilgiyle takip edilen iftar menülerimiz var. Arzu edereseniz bu menülere de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yanına Başka Ne Gider?