Tarif Arama

Günün Menüsü | Akşama Ne Pişirsem?

Bugün ne yemek yapsam diyorsanız, işte size birbirinden pratik etli, tavuklu ya da etsiz yemek menüsü önerisi. Her evde olan malzemelerle yapabileceğiniz bu menülerin hepsi lezzet garantili.

Gün Gün Yemek Menüleri (Bu Haftanın Menüleri)

Etli Yemek Menüleri

Sofrada illa etli bir yemek olsun diyorsanız, etli menülerimiz tam size göre. Etli yemek menülerimiz genelde etli ya da kıymalı bir ana yemek yanında çorba, pilav ya da salata ile nefis bir tatlıdan oluşur.

Tavuklu Yemek Menüleri

Kırmızı et ya da kıymalı yemeklere en güzel alternatif tavuk etli yemekler. Lokum gibi pişmiş tavuk etleri ile hazırlanan bu menüler çok lezzetli oluyor.

Etsiz Yemek Menüleri

Etsiz ne yemek yapsam diye düşünüyorsanız, bu yemek menülerimiz tam size göre. Türk mutfağının en güzel etsiz yemekleri, zeytinyağlıları, baklagiller ile sulu tencere yemekleri bu menülerde.

Akşama Ne Pişirsem?

Etli, tavuklu ya da etsiz menülerimizden henüz birine karar vermediyseniz ve hala ne pişirsem diyorsanız, ya da misafire özel biraz daha gösterişli bir menü olsun diyorsanız, davet sofralarına yakışır hem etli hem de tavuklu yemeklerden oluşan menülerimiz karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Ne Yemek Yapsam?

Bizim pratik ve kolay yemek menüsü önerilerimiz bugünlük bu kadar. Yarın bambaşka menülerle yine burdayız. Onlarca alternatife rağmen hala akşama ne yapsam diye düşünüyorsanız, aşağıda kendi menünüzü istediğiniz gibi oluşturmanız için hazır binlerce yemek tarifi bulabilirsiniz.

Bu menülerin yanı sıra, her Ramazan ilgiyle takip edilen iftar menülerimiz var. Arzu edereseniz bu menülere de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gün Gün Ramazan Menüleri