Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Süt

Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Tarçınlı Süt Kürü (1 Kişilik)

Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Süt İçin Malzemeler :

  • 1 su bardağı yağsız süt
  • 1/2 çay kaşığı toz tarçın

Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Süt Nasıl Yapılır?

Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Süt Yapılışı :

1 su bardağı yağsız sütü cezvenin içine koyun. Üzerine yarım çay kaşığı toz tarçın ekleyip, kısık ateşte 5dk kadar karıştırın. Tarçınlı süt kürü hazır olduğunda, sıcak ya da ılık olarak içebilirsiniz.

Tarçınlı Süt İle Zayıflama Kürü Nasıl Kullanılır?

Hazırladığınız tarçınlı süt ile zayıflama kürünü sürekli kullanabilirsiniz.

Metabolizma hızlandıran yağ yakıcı zayıflatan süt kürünü, yatmadan 3 saat kadar önce, 1 bardak kadar içmeniz gerekmektedir.

Ayrıca her gün bir bardak da öğlen ile akşam yemeği arasında, ara öğün olarak tüketmelisiniz. Günde 2 bardak tarçınlı süt karışımından içebilirsiniz.

Tarçınlı Süt İle Zayıflama Kürünün Faydaları Nelerdir?

Süt, metabolizmayı hızlandırıp ve yağ yakımı sağlar. Tarçın ise tatlı ihtiyacını bastırıp, süt ile beraber tokluk hissi verir. Böylelikle hem aç kalmamış hem de metabolizmanızı hızlandırmış olursunuz. Bu da zayıflamanızı sağlar.

Çeşitli araştırmalara göre, metabolizma hızlandıran yağ yakıcı zayıflatan süt kürünü düzenli olarak günde 2 bardak kadar kullandığınız da, 1 ayda 4 kilo kadar verebilirsiniz.

Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Süt

Metabolizma hızlandıran yağ yakıcı zayıflatan süt kürünü kullanırken, yediklerinize dikkat etmeniz ve yağlı yiyeceklerden uzak durmanız gerekmektedir.

Tarçınlı Süt İle Zayıflama Kürünü Kimler Kullanmamalıdır?

Metabolizma hızlandıran yağ yakıcı zayıflatan süt kürünün bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. İçeriğindeki tarçın miktarını azaltarak emziren anneler ile hamile bayanlar da kullanabilir.

1 tatlı kaşığından fazla tarçın tüketimin belirli yan etkileri olabilir. Bu gibi durumları önlemek için tarçın miktarını arttırmamanız ve herhangi bir olumsuz yan etkisinde mutlaka doktorunuza danışmanız önerilir.

Afiyet olsun

Videolu Tariflerimiz de Harika! Aşağıdan Hemen İzleyebilirsiniz:

YEMEKNET YouTube Kanalı


Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Süt İle Alakalı Bunlar da Soruldu;Metabolizma Hızlandıran Yağ Yakıcı Zayıflatan Süt: