Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve Tarifi (1 Kişilik)

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve İçin Malzemeler :

  • 1 su bardağı yağsız süt
  • 1 adet çubuk tarçın
  • 1 tatlı kaşığı kahve

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve Nasıl Yapılır?

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve Yapılışı :

Cezve içersine 1 su bardağı yağsız süt ve 1 adet çubuk tarçın koyun. Orta ateşte, sütü 1 taşım kaynatın. Ardından ocaktan alın. İçindeki tarçın çubuğuyla beraber en az 3-4 saat kadar bekletin.

Tarçın ile süt beraber kaynatıldığında, tarçının özleri süte geçer.

Hazırladığınız tarçınlı sütü içeceğiniz zaman içersine 1 tatlı kaşığı kadar kahve (türk kahvesi ya da nescafe) ekleyip, ocak üzerinde ısıtın. Süt ile kahve iyice karıştıktan sonra ılık ya da sıcak olarak içebilirsiniz.

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve Nasıl Kullanılır?

Hazırladığınız zayıflatan kahve kürünü sürekli kullanabilirsiniz.

Zayıflatan yağ yakan kahve için en uygun zaman akşamüstü 4 ya da 5 saatleri arasındadır. Çünkü bu saatler de genellikle vücut enerjisi düşer ve kişi akşam yemeğinde daha fazla yemek yeme ihtiyacı duyar.

Ayrıca her gün bir bardak da öğlen ile akşam yemeği arasında, ara öğün olarak tüketmelisiniz. Günde 2 bardak sütlü tarçınlı kahve karışımından içebilirsiniz.

Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve düzenli olarak en az 1 hafta kullanılmalıdır. Bir gün kullanıp diğer gün kullanılmadığında hiçbir fayda sağlamayacaktır.

Kahve kürünün yanında mutlaka 2 su bardağı içme suyu ile tüketmelisiniz. Çünkü ancak bu aşama da yağlar, ter ya da idrar yoluyla atılır.

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahvenin Faydaları Nelerdir?

Kahve, yağ yakımını hızlandırıp iştah kesmeye yardımcı olur. Bu sayede de sürekli atıştırma, abur cubur yeme ihtiyacını yok eder. Aynı zaman da idrak söktürücü etkisinden dolayı da yanında su tüketildiği taktirde vücuttan toksinlerin atılmasını sağlar.

Süt, ise besleyici olmasından dolayı içildiğinde doygunluk hissi verir. Bununla beraber çok iyi bir kalsiyum ve protein kaynaklıdır.

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve

Tarçın da kan şeker dengesini ayarlayıp kişinin fazla tatlı yemesini engeller.

Yapılan çeşitli araştırmalar doğrultusun da her gün yapılan yürüyüş ve dengeli beslenme ile yağ yakımının hızlandığı ve ayda yaklaşık 4 kilo verilebileceği görülmüştür.

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahveyi Kimler Kullanmamalıdır?

Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve kürünü herhangi bir yan etkisi yoktur. Fakat kahve küründe, kahve miktarı arttırılır ise tansiyon hastalarının, kalp ve ülser hastaları için yan etkileri olabilir. Bu yüzden bu gibi rahatsızlıkları olanların kahve tüketimlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahveyi Nasıl Kullanılmamalıdır?

Zayıflamaya yardımcı yağ yakan kahve kürünü asla ikisi bir arada ya da üçü bir arada kahve ile yapılmamalıdır. Çünkü bu kahvelerin içerisinde ki kimyasal karışım ve krema oranı vücuttaki yağ yakımını sağlamayacaktır.

Afiyet olsun

Videolu Tariflerimiz de Harika! Aşağıdan Hemen İzleyebilirsiniz:

YEMEKNET YouTube Kanalı

Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve İle Alakalı Bunlar da Soruldu;
    Zayıflamaya Yardımcı Yağ Yakan Kahve: