Tarif Arama

Ödem Attıran Detoks Suyu

Ödem Attıran Detoks Suyu Tarifi

Ödem Attıran Detoks Suyu İçin Malzemeler :

  • 1 litre su
  • 1 adet limon kabuğu
  • 1 adet orta boy salatalık
  • 4 dal taze nane

Ödem Attıran Detoks Suyu Nasıl Yapılır?

Ödem Attıran Detoks Suyu Yapılışı :

Salatalığı, limonu ve taze naneyi güzelce yıkayın. Salatalığı uzunlamasına doğrayın. Limonun kabuğunu soyun.

1 litre suyun içine salatalık dilimleri, limon kabuğu ve naneleri atın. Bir kepçe yardımı ile yavaşça karıştırın. 1 gece dinlenmeye bırakın.

1 gece dinlendikten sonra ödem attıran detoks suyunu 1 bardağı sabah aç karına olmak üzere, gün içersinde susadıkça kullanabilirsiniz.

Ödem Attıran Detoks Suyu Nasıl Kullanılır?

Ödem attıran detoks suyunu gün içersinde tüketebilirsiniz. Bu detoks suyunun yanında en az 2 litre kadar da normal içme suyu tüketmelisiniz.

Ödem Attıran Detoks Suyunun Faydaları Nelerdir?

Nanenin faydası; ferahlık verip, detoks suyunun içimi kolaylaştırır. Mide bulantısı ve mide şişkinliklerini giderir. Gaz söktürücüdür. Sindirim sisteminde bulunan yaraların iyileşmesini sağlar. Bedenimiz üzerinde tonik etkisi yaparak enerjik görünüm sağlar.

Limonun faydası; tonik etkisi ile güçlü olmamızı sağlar. Tansiyonu düzenler, midedeki yanma, şişkinlik ve gaz şikayetlerini önlemeye yardımcı olur. Limon aynı zamanda yağ yakıcı özelliği vardır. Zayıflamaya yardımcı olur.

Salatalığın faydası; mide yanması, gastrit, karaciğer ve pankreas hastalıklarına iyi gelir. Tansiyonu düzenler, sindirime yardımcı olur. İçeriğinde bulunan C, A vitamini ile fosfor, çinko, demir, potasyum gibi elementler ve askorbik asit, kafeik asit sayesinde ciltdeki kırışıkları azaltır. Daha dinç ve canlı bir görünüm verir.

Ödem Attıran Detoks Suyu

Hazırladığınız bu ödem attıran detoks suyunu düzenli olarak uyguladığınızda faydasını göreceksiniz.

Ödem Attıran Detoks Suyunu Kimler Kullanmamalıdır?

Emziren annelerin ve hamile bayanların kullanmaması önerilir. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.

Afiyet olsun.

Bugün ne pişirsem, akşama ne yapsam derdinden tamamen kurtaran günlük, haftalık hatta aylık menülerimizi gördünüz mü? Eğer henüz göz atmadıysanız şimdi hemen inceleyebilirsiniz. Günün Menüsü / Bugün Ne Pişirsem?

Sitemizde her biri adım adım fotoğraflı binlerce özel tarif var. Arzu ettiğiniz tarifi aşağıdaki arama bölümünden kolayca arayıp, bulabilirsiniz.