Tarif Arama

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü

Kilo Verdiren, Ödem Temizleten Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü (1 Kişilik)

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü İçin Malzemeler :

  • 1,5 litre ılık içme suyu
  • 1 tatlı kaşığı karbonat

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır?

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü Yapılışı :

1 buçuk litre ılık içme suyunun içersine, 1 silme tatlı kaşığı karbonatı atın ve güzelce karıştırın. Karbonat ile su tamamen karıştıktan sonra, karbonatlı su ile zayıflama kürünü kullanabilirsiniz.

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü Nasıl Kullanılır?

Hazırladığımız karbonatlı su ile zayıflama kürünü 1 ay boyunca uygulayabilirsiniz. 1 buçuk litre karbonatlı suyun yanında en az 1 buçuk litre de normal su içmelisiniz. Özetle, bu kürü kullandığınız günlerde toplamda en az 3 lt su içmeniz gerekmektedir.

Karbonatlı su ile zayıflama küründen, yemekten 30 dk kadar önce, 1 bardak kadar içmeniz gerekmektedir. Bu zayıflama küründen içtiğiniz de, yemek esnasında da su tüketmemeye özen gösteriniz.

Her öğünden önce olduğu gibi, yemek yedikten 1 saat sonra da yine 1 bardak karbonatlı su ile zayıflama küründen içmeniz gerekmektedir.

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürünün Faydaları Nelerdir?

Karbonatlı su kürü özellikle şişkinliğin giderilmesinde ve ödemin temizlenmesine oldukça etkilidir.

Uzmanlara göre, metabolizmayı hızlandırmanın en önemli yollarından biri de vücudun asit baz dengesini alkali seviyeye çekmektir. Karbonatlı su da, suyun pH değerini yükselterek, suyun alkali olmasını sağlar.

Özellikle et ve karbonhidrat ağırlıklı beslenen bireylerde, vücutta asit birikmesi meydana gelir. Karbonatlı su ile zayıflama kürü, vücütta biriken asitlerin dışarı atılmasına yardımcı olur.

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü

Karbonat, bilindiği üzere yıllardır hazımsızlık, vücuttaki aşırı asit birikimini atmak, mide fesadına doğal çare olarak kullanılmaktadır. Tüm bu yararlarının yanısıra, karbonatlı su ile zayıflama kürü düzenli kullanıldığında, direk kilo verme ve zayıflamaya da etkisi olduğu görülmüştür.

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürünü Kimler Kullanmamalıdır?

Karbonatlı su ile zayıflama kürün bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Fakat emziren anneler ile hamile bayanların yine de kullanmaması önerilir. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.

Afiyet olsun
Eline Sağlık Denemenin En Kolay Yolu :
En lezzetli Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü nasıl yapılır? Kolayca yapacağınız Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü tarifinin hazırlanışını adım adım RESİMLİ olarak anlattık. Eminiz ki Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü tarifimizi yaptığınız da, siz de çok beğeneceksiniz.
Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü:

:2016-01-10

Karbonatlı Su İle Zayıflama Kürü Malzemeleri : https://ye-mek.net/tarif/detay/karbonatli-su-ile-zayiflama-kuru-malzemeleri