Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü

Zayıflatan, Kilo Verdiren ve Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü (1 Kişilik)

Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü İçin Malzemeler :

  • 4 yemek kaşığı yazsız ya da az yağlı yoğurt
  • 1 limon suyu
  • 1 tatlı kaşığı acı sos

Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır?

Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü Yapılışı :

4 yemek kaşığı yağsız ya da az yağlı yoğurdu karıştırma kabına koyun.

1 adet limonun suyunu sıkın. Karıştırma kabındaki yoğurdun üzerine dökün. Ardından 1 tatlı kaşığı acı sosu d1 göbek eriten yoğurtlu karışıma ilave edin. Kaşık yardımı ile güzelce karıştırın. Acı sosunun tam olarak karışmasına ve limon suyunun tamamen çekilmesine dikkat edin.

Göbek eriten acılı yoğurt kürünü karıştırma kabından alıp, servis kaselerine doldurabilirsiniz. Yoğurt sulanmadan tüketilmelidir.

Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü Nasıl Kullanılır?

Zayıflatan acılı yoğurtlu limonlu kürü, 2 hafta boyunca yatmadan yarım saat önce kullanılmalıdır. 2 hafta kullanıldıktan sonra kilo verdiğinizi göreceksiniz. Fakat 2 hafta içersinde kilo veremiyorum diye, uygulanan zayıflama kürü kesilmemelidir, bırakılmamalıdır.

2 hafta kullanımından sonra göbek eriten acılı yoğurt kürü kullanmaya 1 hafta kadar ara vermeniz gerekmektedir. 1 hafta ara verdikten sonra tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürünün Faydaları Nelerdir?

Yoğurt diyeti olarak da bilinen göbek eriten acılı yoğurt kürü, düzenli spor ile kullanıldığında daha fazla etki gösterecektir. Bu kürü kullanırken, aynı zamanda yediklerinize de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Fazlalıklar Erisin Gitsin : Göbek Eriten Yoğurt Kürü

Zayıflatan kürü 2 hafta kullanarak 4 kiloya kadar verebilirsiniz. Bu zayıflama kürünün yanında başka bir zayıflama kürü daha kullanmamalısınız fakat bu zayıflama kürü ile beraber metabolizmayı hızlandıran yağ yakıcı zayıflama çayını kullanabilirsiniz.

2 hafta boyunca bu kürü kullandıktan sonra, 1 haftalık süre boyunca sabahları madanozlu limon kürünü uygulayabilirsiniz. Bu kür de cildinizi sıkılaştırıp, yağlanmayı azaltacaktır.

Maydanoza karşı alejiniz var ise özel bir zayıflama kürü olan goji berry çayından da içebilirsiniz.

Bu kürü aynı zamanda acı sos yerine pul biber ile de yapabilirsiniz. Pul biberli yoğurt kürü tarifinde yine aynı şekilde kullanılmalıdır. 2 hafta aralıksız kullananlar hep olumlu sonuç almıştır.

Fakat aynı anda 2 yoğurtlu kürü daha hızlı kilo verebilmek adına kullanmamalısınız. Biraz sabır, biraz spor biraz da yediklerinize dikkat ettiğinizde bu kür ile hızlıca kilo vereceksiniz.

Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürünü Kimler Kullanmamalıdır?

Göbek eriten acılı yoğurt kürünü emziren anneler ve hamile bayanlar kullanmamalıdır. Bu gibi özel durumlarda olanlara hiç bir kürü tavsiye etmiyoruz.

Acıya karşı hassasiyeti olanlar bu kürü kullanmamalıdır.

Özellikle belirgin mide veya bağırsak rahatsızlıkları olanlar da doktorlarına danışmadan kullanmamalıdır.

Herhangi bir ilaç ile beraber kullanılmamalıdır.

Afiyet olsun

Videolu Tariflerimiz de Harika! Aşağıdan Hemen İzleyebilirsiniz:

YEMEKNET YouTube Kanalı


Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü İle Alakalı Bunlar da Soruldu;Göbek Eriten Acılı Yoğurt Kürü: