Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Tarçın Kürü (1 Kişilik)

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü İçin Malzemeler :

  • 3 yemek kaşığı yağzsız yoğurt
  • 1 çay kaşığı zeytinyağı
  • 1 çay kaşığı toz zencefil
  • 1 çay kaşığı toz zerdeçal
  • 1 çay kaşığı toz tarçın

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü Nasıl Yapılır?

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü Yapılışı :

Karıştırma kabına 3 yemek kaşığı yağsız yoğurt koyun. Üzerine 1 çay kaşığı zeytinyağı dökün. Ardından 1 çay kaşığı toz tarçın, 1 çay kaşığı toz zencefil ve 1 çay kaşığı toz zerdeçal ekleyin. Kaşık yardımı ile tüm yoğurtlu zayıflatan kür karışana kadar iyice karıştırın.

Zayıflatan yoğurt zencefil zerdeçal kürünü karıştırma kabından alın ve servis kaselerine doldurun.

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü Nasıl Kullanılır?

Zayıflatan yoğurtlu zerdeçallı zencefilli kürü 2 hafta boyunca 2 gün kullanıp 1 gün ara verip öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat önce aç karına kullanmalısınız. 2 hafta kullanıldıktan sonra kilo verdiğinizi göreceksiniz. 2 hafta kullanımından sonra zayıflatan yoğurt zencefil zerdeçal kürünü kullanmaya 1 hafta kadar ara vermeniz önerilir.

Yoğurt diyeti olarak da bilinen zayıflatan yoğurt zencefil zerdeçal kürü, düzenli spor ile kullanıldığında daha fazla etki gösterecektir. Bu kür ile beraber bolca da su içilmesi gerekmektedir. Zayıflatan yoğurtlu zerdeçallı zencefilli tarçın kürünü kullanırken, aynı zamanda yediklerinize de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürünün Faydaları Nelerdir?

Zencefilli zerdeçallı tarçınlı bu kür özellikle göbek bölgesindeki yağlanmayı gidermede etkilir. Göbeğinizi eritir ve bel bölgenizi inceltir.

Zayıflatan kürü 1 hafta kullanarak 2-3 kiloya kadar verebilirsiniz. Bu zayıflama kürünün yanında başka bir zayıflama kürü daha kullanmamalısınız fakat bu zayıflama kürü ile beraber metabolizmayı hızlandıran yağ yakıcı zayıflama çayını kullanabilirsiniz.

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü

2 hafta boyunca bu kürü kullandıktan sonra, 1 haftalık süre boyunca sabahlarısıkılaştıran maydanoz kürünü uygulayabilirsiniz.

Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürünü Kimler Kullanmamalıdır?

Zayıflatan yoğurt zencefil zerdeçal kürünü emziren anneler ve hamile bayanlar kullanmamalıdır. Özellikle belirgin mide veya bağırsak rahatsızlıkları olanlar da doktorlarına danışmadan kullanmamalıdır. Tansiyon problemi olanlar kullanmalıdır.

Afiyet olsun

Videolu Tariflerimiz de Harika! Aşağıdan Hemen İzleyebilirsiniz:

YEMEKNET YouTube Kanalı


Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü İle Alakalı Bunlar da Soruldu;Zayıflatan Yoğurt Zencefil Zerdeçal Kürü: