Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü

Zayıflatan Yoğurtlu Limonlu Pul Biber Kürü (1 Kişilik)

Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü İçin Malzemeler :

  • 3 yemek kaşığı yazsız ya da az yağlı yoğurt
  • 1/2 limon suyu
  • 1 çay kaşığı pul biber

Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü Nasıl Yapılır?

Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü Yapılışı :

3 yemek kaşığı yağsız ya da az yağlı yoğurdu karıştırma kabına koyun.

Yarım adet limonun suyunu sıkın. Karıştırma kabındaki yoğurdun üzerine dökün. Ardından 1 çay kaşığı pul biberi de zayıflatan yoğurtlu karışıma ilave edin. Kaşık yardımı ile güzelce karıştırın. Tüm malzemenin karışmasına, özellikle limon suyunun tamamen çekilmesine dikkat edin.

Zayıflatan yoğurtlu limonlu pul biberli kürü karıştırma kabından alıp, servis kaselerine doldurabilirsiniz.

Bu kürden daha etkili bir şekilde sonuç almak isterseniz, acı sos ile de yapabilirsiniz. Fakat seçeceğiniz acı sosun doğal olmasına dikkat etmelisiniz.

Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü Nasıl Kullanılır ?

Zayıflatan yoğurtlu limonlu pul biberli kür, 2 hafta boyunca yatmadan yarım saat önce kullanılmalıdır. 2 hafta kullanıldıktan sonra kilo verdiğinizi göreceksiniz. Fakat 2 hafta içersinde kilo veremiyorum diye, uygulanan zayıflama kürü kesilmemelidir, bırakılmamalıdır.

2 hafta kullanımından sonra zayıflatan yoğurtlu limonlu pul biberli kürü kullanmaya 1 hafta kadar ara vermeniz gerekmektedir. 1 hafta ara verdikten sonra tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürünün Faydaları Nelerdir?

Yoğurt diyeti olarak da bilinen zayıflatan yoğurt limon pul biber kürü, düzenli spor ile kullanıldığında daha fazla etki gösterecektir. Zayıflatan yoğurtlu limonlu pul biberli kürü kullanırken, aynı zamanda yediklerinize de dikkat etmeniz gerekmektedir.

Zayıflatan kürü 2 hafta kullanarak 4 kiloya kadar verebilirsiniz. Bu zayıflama kürünün yanında başka bir zayıflama kürü daha kullanmamalısınız fakat bu zayıflama kürü ile beraber metabolizmayı hızlandıran yağ yakıcı zayıflama çayını kullanabilirsiniz.

Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü

2 hafta boyunca bu kürü kullandıktan sonra, 1 haftalık süre boyunca karbonatlı su ile zayıflama kürünü uygulayabilirsiniz.

Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürünü Kimler Kullanmamalıdır?

Zayıflatan yoğurt limon pul biber kürünü emziren anneler ve hamile bayanlar kullanmamalıdır. Özellikle belirgin mide veya bağırsak rahatsızlıkları olanlar da doktorlarına danışmadan kullanmamalıdır.

Afiyet olsun

Videolu Tariflerimiz de Harika! Aşağıdan Hemen İzleyebilirsiniz:

YEMEKNET YouTube Kanalı


Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü İle Alakalı Bunlar da Soruldu;Zayıflatan Yoğurt Limon Pul Biber Kürü: