Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Suyu Kürü(1 Kişilik)

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü İçin Malzemeler :

  • 2 adet orta boy greyfurt
  • 1 adet limon
  • 1 çay kaşığı toz tarçın
  • 1 çay kaşığı toz zencefil
  • 1 çay kaşığı bal

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü Nasıl Yapılır?

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü Yapılışı :

2 adet greyfurt ve 1 adet limonu ortadan ikiye kesip, suyunu sıkın. Greyfurt ve limon sularını derin bir bardağın içine dökün.

Greyfurt ve limon suyu üzerine 1 çay kaşığı toz tarçın, 1 çay kaşığı toz zencefil ilave edip, karıştırın. Son olarak yağ yakan metabolizma hızlandıran greyfurt kürüne 1 çay kaşığı bal ekleyip, bal eriyene kadar iyice karıştırın.

Hazırladığınız yağ yakan metabolizma hızlandıran greyfurt kürünü hiç bekletmeden 30dk içerisinde taze olarak tüketebilirsiniz.

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü Nasıl Kullanılır?

Hazırladığınız zayıflatan tarçınlı greyfurt kürünü sürekli kullanabilirsiniz.

Zayıflatan greyfurt kürünü sabah kahvaltıdan 30dk kadar önce aç karnına 1 bardak ve akşam yatmadan 1 saat kadar önce 1 bardak olarak içmelisiniz.

Yağ yakan metabolizma hızlandıran greyfurt kürünü düzenli olarak en az 1 ay kullanılmalıdır. Bir gün kullanıp diğer gün kullanılmadığında yeterli fayda sağlamayacaktır.

Yağ yakan metabolizma hızlandıran greyfurt kürünün yanında mutlaka en az 2 litre de içme suyu tüketmelisiniz. Çünkü ancak bu aşama da yağlar, ter ya da idrar yoluyla atılır.

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü

Greyfurt kürünü uygularken, başka sıvı bir kürü daha kullanmayınız. Fakat yoğurtlu zayıflama kürlerini, bu kür ile beraber kullanabilirsiniz.

Yine bu kür ile beraber şekersiz türk kahvesi ya da metabolizma hızlandıran yeşil kahve ya da gün içinde yeşil çay içmeye devam edebilirsiniz.

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürünün Faydaları Nelerdir?

Greyfurt ile limon yüksek oranda C vitamini içerir. Bu da bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda da metabolizmayı hızlandırır. Böylelikle kilo verme sürecini kısaltır.

Greyfurt aynı zamanda vücuda zindelik verir. Böylelikle enerjinizin düşmesi önlenir. Kendinizi daha zinde hissedeceğiniz için, açlık hissiniz bastırılır.

Tarçın, kan şeker dengesini ayarlayıp kişinin fazla tatlı yemesini engeller.

Zencefil, tokluk süresini uzatır. Bu da daha geç açıkmanızı sağlar. Aynı zamanda zencefil mide bulanmalarının da önüne geçer.

Yapılan çeşitli araştırmalar doğrultusun da her gün yapılan yürüyüş ve dengeli beslenme ile yağ yakımının hızlandığı ve ayda yaklaşık 4-6 kilo verilebileceği görülmüştür.

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürünü Kimler Kullanmamalıdır?

Zayıflamaya yardımcı yağ yakan greyfurt kürünün herhangi bir yan etkisi yoktur. Fakat greyfurtun asidik olması göz önüne alınırsa, mide rahatsızlıkları olanların kullanmaları, kullanmaya başladıktan sonra midelerinde yanma olanların kullanımı bırakmaları önerilir.

Yine bu kürü kullanırken toz zencefilin miktarı arttırılmamalıdır. Arttırıldığında zencefilin olası yan etkileri görülebilir.

Emziren annelerin ve hamile bayanların kullanmaması önerilir. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.

Afiyet olsun

Videolu Tariflerimiz de Harika! Aşağıdan Hemen İzleyebilirsiniz:

YEMEKNET YouTube Kanalı

Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü İle Alakalı Bunlar da Soruldu;
    Yağ Yakan Metabolizma Hızlandıran Greyfurt Kürü: