Tarif Arama

Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna

Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna Tarifi

Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna İçin Malzemeler :

  • Spagetti makarna
  • Sosis
  • Fesleğen
  • Tereyağı
  • Tuz

Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna Nasıl Yapılır?

Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna Yapılışı :

Spagettileri eşit olarak kırın. Sosisleri de ortadan ikiye bölün. Her bir sosis parçası içinden, kırdığınız makarna çubuklarından 4-5er geçirin. Bu şekilde tüm sosislerinizi hazırlayın.

Diğer taraftan makarna için suyu kaynatın. Tuz, fesleğen ve zeytinyağı ekledikten sonra,  sosisli spagetti makarnaları, normal makarna gibi suda haşlayın. Haşlandıktan sonra makarnanın suyunu süzün (Sakın soğuk su ile durulamayın.

Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna

Tencereye bir miktar tereyağı koyup, kızdırın. Süzdüğünüz makarnaları kızgın tereyağının içine atıp, kavurun. Yanında ketçap ve mayanoz ile spagetti çubuklarında sosisli makarnanın servis edebilirsiniz.

Afiyet olsun
Eline Sağlık Denemenin En Kolay Yolu :

Bugün ne pişirsem, akşama ne yapsam derdinden tamamen kurtaran günlük, haftalık hatta aylık menülerimizi gördünüz mü? Eğer henüz göz atmadıysanız şimdi hemen inceleyebilirsiniz. Günün Menüsü / Bugün Ne Pişirsem?
En lezzetli Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna nasıl yapılır? Kolayca yapacağınız Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna tarifinin hazırlanışını adım adım RESİMLİ olarak anlattık. Eminiz ki Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna tarifimizi yaptığınız da, siz de çok beğeneceksiniz.
Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna:

:2012-03-11

Spagetti Çubuklarında Sosisli Makarna Malzemeleri : https://ye-mek.net/tarif/detay/sosisli-spagetti-malzemeleri