Kupta Dankekli Muzlu Kolay Pasta

Kupta Dankekli Muzlu Kolay Pasta Tarifi (5 Kup)

Kupta Dankekli Muzlu Kolay Pasta İçin Malzemeler :

  • 1 paket Dankek Çikolatalı Rulo Pasta
  • 1 paket krem şanti
  • 1 adet büyük boy muz
  • Dövülmüş ceviz
  • Keki ıslatmak için süt

Kupta Dankekli Muzlu Kolay Pasta Nasıl Yapılır?

Kupta Dankekli Muzlu Kolay Pasta Yapılışı :

Dankek Çikolatalı Rulo Pastayı 1 cm kalınlığında dilimleyin. Ardından 1 paket krem şantiyi üzerindeki tarife göre hazırlayın. 1 adet muzu çok kalın olmayacak şekilde dilimleyin.

Daha sonra kupların tabanına 1 dilim rulo pasta yerleştirin. Pastanın üzerini 1,5 yemek kaşığı süt ile ıslatın. Üzerine hazırladığınız krem şantiden koyun. Krem şantinin üzerine muz dilimleri ve dövülmüş ceviz koyun. Üzerine tekrar 1 dilim rulo pasta yerleştirin. Süt ile ıslatın. Krem şanti, muz dilimleri ve ceviz ekleyin. Son olarak 1 dilim daha rulo pasta yerleştirin. Hafifçe süt ile ıslayın.

Son olarak hazırladığınız kupta dankekli muzlu kolay pastanın üzerini çikolata sosu ile süsleyerek, servis edebilirsiniz.

Ani misafirleriniz için kolayca yapabileceğiniz kupta dankekli muzlu kolay pastayı arzu ederseniz kelepçeli kek kalıplarında da yapabilirsiniz. Yine içine arzu ettiğiniz meyveleri katabilirsiniz.

Kupta Dankekli Muzlu Kolay Pasta

Kupta dankekli muzlu kolay pasta hazır kek ile yapabileceğiniz, görselliği güzel, pratik, kolay ve lezzetli bir pasta tarifidir.

Afiyet olsun

Videolu Tariflerimiz de Harika! Aşağıdan Hemen İzleyebilirsiniz:

YEMEKNET YouTube Kanalı

Kupta Dankekli Muzlu Kolay Pasta İle Alakalı Bunlar da Soruldu;