Tarif Arama

Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek

Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek Tarifi

Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek İçin Malzemeler :

  • 1 adet orta boy tombik ekmek
  • 3 tutam maydanoz
  • 2 sap taze soğan
  • Kaşar peynir dilimleri

Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek Nasıl Yapılır?

Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek Yapılışı :

1 adet tombik ekmeği bıçak yardımı ile küçük ve derin kareler halinde kesin.

Daha sonra kestiğiniz karelerin aralarına kaşar peynir dilimleri koyun. Ardından ekmeğin aralarına ince ince doğranmış 3 tutam maydanoz serpiştirin. Son olarak doğranmış 2 sap taze soğan serpiştirin. Önceden ısıtılmış 180 dereceli fırına verin. Kaşar peynirler eriyene kadar pişirin.

Pişen taze soğanlı kaşarlı ekmeği fırından çıkartın. Sıcak olarak fırında taze soğanı kaşarlı ekmeği hemen servis edebilirsiniz.

Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek

Ekmek olarak uzun ya da kare ekmek kullanabilirsiniz. Sucuk, sosis, domates gibi alternatiflerle ekmeğinizi lezzetlendirebilirsiniz.

 Afiyet olsun.

Bugün ne pişirsem, akşama ne yapsam derdinden tamamen kurtaran günlük, haftalık hatta aylık menülerimizi gördünüz mü? Eğer henüz göz atmadıysanız şimdi hemen inceleyebilirsiniz. Günün Menüsü / Bugün Ne Pişirsem?

Sitemizde her biri adım adım fotoğraflı binlerce özel tarif var. Arzu ettiğiniz tarifi aşağıdaki arama bölümünden kolayca arayıp, bulabilirsiniz.

Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek:
Fırında Taze Soğanlı Kaşarlı Ekmek Malzemeleri : https://ye-mek.net/tarif/detay/firinda-taze-soganli-kasarli-ekmek-malzemeleri