Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür

Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür Tarifi (1 Kişilik)

Malzemeler :

  • 2 adet elma
  • 2 adet havuç
  • 1 küçük parça taze zencefil
  • 1/4 limon suyu
  • 1/2 çay bardağı su

Hazırlanışı :

2 adet elmanın ve 2 adet havucun kabuklarını soyup, küpler halinde kesin. Mutfak robotu içine kestiğiniz elma ve havuçları koyun. Üzerine 1 küçük parça taze zencefil, çeyrek limon suyu ve yarım çay bardağı kadar su ekleyin. Mutfak robotundan iyice geçirin.

Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür Nasıl Kullanılır?

Gece yatmadan 1 saat önce yenmelidir. Bu kürü 21 gün kullandıktan sonra 1 hafta ara verip, 21 gün daha uygulamanız gerekir.

Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kürün Faydaları Nelerdir?

Hazırladığınız bu doğal kür ile horlama probleminize çözüm bulabilir, uyku kalitenizi iyileştirebilirsiniz. Bu kür doğal sebze ve meyveler ile hazırlandığı için sağlığa zararlı hiç bir madde içermez.

Bu müthiş karışım sayesinde horlama probleminizi ortadan kaldırmanın yanı sıra genel sağlığınız için de çok faydalıdır. Aynı zamanda bağışıklık sisteminizi de güçlendirir.

Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür

Horlama probleminizin ortadan kalkmasını istiyorsanız, kızartılmış gıdalar, sindirimi zor gıdalar, alkol, çok fazla çikolata, işlenmiş yiyecek ve içecekler gibi ürünleri tüketmemeye özen göstermelisiniz. Bu kürü uygulayıp, yediklerinize dikkat ettiğinizde horlama probleminizi tamamen ortadan kaldırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kürü Kimler Kullanmamalıdır?

Emziren annelerin ve hamile bayanların kullanmaması önerilir. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.

Afiyet olsun
Eline Sağlık Denemenin En Kolay Yolu :En lezzetli Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür nasıl yapılır? Kolayca yapacağınız Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür tarifinin hazırlanışını adım adım RESİMLİ olarak anlattık. Eminiz ki Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür tarifimizi yaptığınız da, siz de çok beğeneceksiniz.
Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür:

:2016-11-22
Hazırlama Süresi / Prep Time: 15 dk/min, Pişirme Süresi / Cook Time :1 Saat /Hour, Ürün / Yield 1 adet / loaf
Kalori/Calories :200-300

Uykuyu Düzene Sokan Horlamayı Azaltan Kür Malzemeleri : http://ye-mek.net/tarif/detay/uykuyu-duzene-sokan-horlamayi-azaltan-kur-malzemeleri

5 4.99 12 12